O nas

„Gaja” Sp. z o.o.

Nasza firma to wieloletni producent bielizny damskiej. Istniejemy na rynku od 28 lat. Podstawową produkcją zakładu są biustonosze z wysokogatunkowych tkanin i dzianin producentów krajowych jak i zagranicznych. Obecnie produkujemy kilkanaście modeli w ilości 40 tysięcy sztuk miesięcznie, w kolorach : biały, czarny, beż, grafit, chaber, burgund oraz ecru. Bardzo rozpięta tabela rozmiarowa w obwodach od 70 do 120 i w miseczkach od A do M pozwala na optymalne dopasowanie biustonosza niemalże każdej klientce, a w szczególności paniom o puszystej budowie ciała.

Opracowywanie nowych wzorów oraz planowanie układów kroju odbywa się na nowoczesnym programie Richpeace. W 2016 roku zakupiliśmy automatyczną krojownię firmy Kuris oraz wymieniliśmy stoły do warstwowania materiału i lagowarkę. W ten sposób przeszliśmy z krojenia ręcznego na całkowicie zautomatyzowane. Unowocześniliśmy także park maszynowy wymieniając maszyny na nowe firmy Juki i Siruba. Z łatwością odpowiadamy potrzebom naszych największych kontrahentów. Jest to załoga doświadczona zawodowo z szerokimi możliwościami otwarcia na różne formy współpracy.

Nasza Firma oprócz produkcji biustonoszy zajmuje się również wydzierżawianiem swoich lokali mieszkalnych i handlowych. Posiadamy trzy budynki, w których znajduje się łącznie 40 mieszkań i 13 lokali handlowo-usługowych.

Ponadto posiadamy również inne nieruchomość , które także wynajmujemy:

  1. Hale magazynowo — usługowo – produkcyjne:
    • hurtownia części samochodowych
    • hurtownia elektryczna
    • hurtownia hydrauliczna
    • produkcja elementów doposażenia samochodów
  2. Prywatny żłobek i przedszkole na ok. 260 dzieci;

Nasza firma ma duże możliwości rozwoju, jest otwarta na różne formy współpracy z kontrahentem krajowym jak i zagranicznym.

Sprzedajesz bieliznę?

Rozpocznij z nami współpracę już dzisiaj. Zaproponujemy atrakcyjne warunki i odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.